Základné ceny sú aktuálne odporúčané predajné ceny výrobcov!
Kategória
    Značky
      Blog
          Nenájdené žiadne produkty.
          Používateľ

          Kariéra

          Chcete u nás pracovať?

          Voľné pracovné miesta

          Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. vypisuje konkurz na nižšie uvedené pozície.
          Ponúkame 25 dní dovolenky a ďalšie zamestnanecké výhody v stabilnom kamarátskom kolektíve.
          Informácie o firme na internetových stránkach: www.nastrojecz.cz
          alebo na FB: https://www.facebook.com/nastroje.cz/

          Víno za 10tis za odporúčanie nového kolegu!
          Zašlite nám odporúčanie nového kolegu na email
          pithart@nastrojecz.cz.
          Pokiaľ Vami odporúčaný kandidát nám zašle životopis a my ho zamestname, získavate voľný nákup vín u Vinárstva Štěpán Maňák v hodnote 10tis Sk s DPH z internetových cien tohto vinárstva.
          www.vinomanak.cz

          Pracovník expedície v centrálnom sklade v Ždániciach

          Firma NÁSTROJE CZ s.r.o., výrobno-obchodná spoločnosť so sídlom v Kyjove, Riegrova 399, hľadá pracovníka/pracovníčku expedície do výrobného závodu v Ždániciach v ulici Nádražní 418 (areál Skrutárne) na jednosmennú alebo dvojzmennú prevádzku (8:00 - 10:00 - 8:00 ).

          Pracovná náplň: Príjem a fyzická kontrola tovaru. Kontrola dokladov, výdaj tovaru na základe výdajky alebo iného dokladu. Ukladanie, skladovanie a vydávanie tovaru a výrobkov.

          Spôsob kontaktu: Životopis zasielajte do emailu v CZ jazyku, budete vyzvaní po predchádzajúcom e-mailovom, či telefonickom dohovore na osobný pohovor. Alebo osobne v mieste výkonu práce 8:00 – 17:00 hod.

          Pracovne právny vzťah: Pracovný pomer, plný úväzok (40 hodín týždenne).

          Pracovný pomer na dobu: Určitú s nástupom ihneď.

          Ponúkaná mzda (hrubá): 18.000 Sk - 30.000 Sk.

          Ďalšie požiadavky: Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť.

          Kontaktná osoba:
          Ladislav Dufek - vedúci skladu
          tel: +420 515 553 601
           dufek@nastrojecz.cz

          Zobraziť košík

          Tovar bol pridaný do porovnania

          Zobraziť porovnanie

          Prosím, čakajte...
          Objednávku nemožno dokončiť, skúste to, prosím, neskôr