          Pěchovací kladivo HR 025-R40B
          VAT:21%
          Unit:pcs.
          Code:DG6060020A
          Brand:Deprag
          The articles is on the way from the supplier
          Nářadí je vhodné do nepřetržitého provozu - díky robustní konstrukci pěchovadla.
          Hmotnost 2,5 kg
          Počet úderů 1200 min-1
          Spotřeba vzduchu naprázdno 0,2 m3/min
          Sortiment Doplňkový sortiment
          Světlost přívodní hadice 10 mm
          ø pístu 20 mm
          Zdvih pístu 80 mm
          Rozměr pěchovadla ø 40 mm
          Závit na vřetenu M12
          Napojení vzduchu G 1/2'' vnější
          Počet úderů - Hz 20 Hz
          Provozní tlak 6,3 bar