Běžná cena je aktuální doporučenou cenou výrobců!
Kategorie
    Značky
      Blog
        Produkty
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel

          Kariéra

          Chcete u nás pracovat?

          Volná pracovní místa

          Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. vypisuje konkurz na níže uvedené pozice.
          Nabízíme 25 dní dovolené a další zaměstnanecké výhody ve stabilním kamarádském kolektivu.
          Informace o firmě na internetových stránkách: www.nastrojecz.cz
          nebo na FB: https://www.facebook.com/nastroje.cz/

          Víno za 10tis za doporučení nového kolegy!
          Zašlete nám doporučení nového kolegy na email
          pithart@nastrojecz.cz.
          Pokud Vámi doporučený kandidát nám zašle životopis a my ho zaměstnáme, získáváte volný nákup vín u Vinařství Štěpán Maňák v hodnotě 10tis Kč s DPH z internetových cen tohoto vinařství.
          www.vinomanak.cz

          Pracovník expedice v centrálním skladu ve Ždánicích

          Firma NÁSTROJE CZ s.r.o., výrobně-obchodní společnost se sídlem v Kyjově, Riegrova 399, hledá pracovníka/pracovnici expedice do výrobního závodu ve Ždánicích v ulici Nádražní 418 (areál Šroubárny) na jednosměnný nebo dvousměnný provoz (8:00 - 17:00 hod.).

          Pracovní náplň: Příjem a fyzická kontrola zboží. Kontrola dokladů, výdej zboží na základě výdejky nebo jiného dokladu. Ukládání, skladování a vydávání zboží a výrobků.

          Způsob kontaktu: Životopis zasílejte do emailu v CZ jazyce, budete vyzváni po předchozí e-mailové, či telefonické domluvě na osobní pohovor. Nebo osobně v místě výkonu práce 8:00 - 17:00 hod.

          Pracovně právní vztah: Pracovní poměr, plný úvazek (40 hodin týdně).

          Pracovní poměr na dobu: Určitou s nástupem ihned.

          Nabízená mzda (hrubá): 18.000 Kč - 30.000 Kč.

          Další požadavky: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, bezúhonnost.

          Kontaktní osoba:
          Ladislav Dufek - vedoucí skladu
          tel: +420 515 553 601
          e-mail: dufek@nastrojecz.cz

          Obchodní zástupce specialista pro maloobchodní prodejnu v Dobrušce

          Firma NÁSTROJE CZ s.r.o., výrobce vybrušovaných vrtáků s kompletním sortimentem nářadí a nástrojů, vypisuje konkurz na pozici obchodního zástupce specialisty.

          Pozice je vhodná pro zkušené prodejce, kde bude po dohodě zajištěna dostatečná odměna za jejich práci, nebo pro absolventy, které zaučíme.

          Způsob kontaktu: Životopis zasílejte POUZE do emailu v CZ jazyce, budete vyzváni po předchozí e-mailové, či telefonické domluvě na osobní pohovor.

          Pracovní poměr na dobu: Určitou s nástupem dle dohody, možný ihned.

          Nabízená mzda (hrubá): 40.000 Kč - 60.000 Kč (dle výsledků prodeje).

          Nabídka práce se týká jednosměnného provozu s flexibilní pracovní dobou 8h / den, a to na plný pracovní úvazek. Rozšiřujeme obchodní tým, náplní práce je zajištění prodeje a chodu maloobchodní prodejny v Dobrušce.

          Další požadavky: Středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření, řidičský průkaz skupiny B, základní znalost práce s PC, bezúhonnost, časová flexibilita nutností.

          Firemní benefity: notebook, automobil, mobil, přenosné internetové připojení - po dohodě lze využít i k soukromým účelům.

          Jiří Pithart - obchodní ředitel
          tel: +420 777 581 100
          e-mail: pithart@nastrojecz.cz

          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Zobrazit porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později